Home / Grandstream Networks / Accessories / DSA12PFU12 FUK 120100
Awaiting product image
DSA12PFU12 FUK 120100
UK 12V 1A, 12W
SKU: DSA12PFU12 FUK 120100 Category: Accessories
    Related products
    • Placeholder
      POE INJECTOR (UK PSU)
    • Placeholder
      PS UK 12V